najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy niektóre z najczęściej zadawanych pytań dotyczących naszej oferty. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi tutaj, daj nam znać, a my pomożemy Ci poznać nas i nasze produkty nieco lepiej.

O HydroSilex

Możesz mieć wrażenie, że HydroSilex jest drogim produktem, acz przekonasz się, że HydroSilex jest tańszy niż tradycyjne produkty do aplikacji. Średnio 1000ml butelki HydroSilex Recharge daje 7 aplikacji na butelkę przy samochodzie średniej wielkości; średnio 35zł za aplikację.

Produkowany w Holandii HydroSilex jest dziełem 25 lat doświadczenia w kosmetyce samochodowej. HydroSilex to produkty o łatwej aplikacji o długotrwałych właściwościach ochronnych, które ułatwią pielęgnację samochodu lub łodzi. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które mogą być dostarczane w dowolne miejsce i użyte przez każdego.

HydroSilex Recharge można stosować na praktycznie każdej powierzchni. Może być stosowany do „gołego” metalu, stali nierdzewnej, aluminium, szkła, chromu, plastiku, drewna, włókna szklanego, kamienia, marmuru, płytek, tapicerki, skóry, lakierów samochodowych, żelkotów i innych. Możesz używać produktów HydroSilex na jakielkowiek gładkiej powierzchni; samochody, łodzie, motocykle, RV, samoloty, kafelki i lustra w całym domu.

Tak, można użyć HydroSilex Recharge lub Marine na matowych, dżinsowych lub płaskich wykończeniach. HydroSilex Recharge & Marine uwydatni materiał, na który zostanie zaaplikowny. Dzięki temu płaskie powierzchnie pozostaną płaskie a błyszczące powierzchnie staną się bardziej błyszczące. Produkt przywróci oryginalne kolory materiału, niezależnie od tego, czy jest to tworzywo sztuczne, winyl, skóra, guma lub inne. Błyszczące powierzchnie uwydatnią się szczególnie przy ciemnych kolorach, metalicznych farbach, powierzchniach o wysokim połysku, takich jak chrom i inne. Można także użyć produktu na powierzchniach malowanych proszkowo. Ważne, aby natychmiast polerować powierzchnię za pomocą ręcznika z mikrofibry a następnie suchym, czystym ręcznikiem z mikrofibry.

Podczas gdy HydroSilex Recharge znany jest ze swojej zdolności do szybkiego i łatwego czyszczenia każdego pojazdu, HydroSilex Recharge można bezpiecznie stosować również na powierzchniach w domu. Zaznaczamy, iż ne byliśmy testowani przez FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) do stosowania produktu na powierzchniach do przygotowywania żywności. Produkt spisuje się niesamowicie na stali nierdzewnej, szafkach, kafelkach, szkle, lusterkach itp., z racji iż tłuszcz łatwo się zetrze, odciski palców nie będą widoczne. Nasz produkt wydobędzie naturalny wygląd lakierowanych materiałów. Zalecamy jednak korzystanie z peeoduktu Marine w domach.

HydroSilex Recharge tworzy niezwykle gładką powierzchnię, która odpycha pochodzące ze środowiska zabrudzenia, zapewniając przy tym ochronę przed promieniowaniem UV, a co za tym idzie blaknięciem i utlenianiem.

Tak, HydroSilex może zamarznąć. Upewnij się, że przechowujesz produkty w odpowiedniej temperaturze, aby zapobiec zamarzaniu.

HydroSilex jest przyjazny dla środowiska i nietoksyczny. Nie zawierają szkodliwych kwasów ani rozpuszczalników i są przyjazne dla środowiska przy płukaniu w odpływach.

HydroSilex Recharge

HydroSilex Silica Soap

HydroSilex Rewind

Poniżej zamieszczamy Karty Charakterystyki.

HydroSilex Recharge

HydroSilex Marine

HydroSilex Rewind

HydroSilex Silica Soap

Tak, Recharge jest bezpieczny do użytku w warsztatach samochodowych. Nasz produkt nie jest bazowany na krzemiu, lecz na dwutlenku-krzemiu.

Tak, HydroSilex Recharge i Marine można nakładać na powierzchnię, która została już profesjonalnie pokryta ceramiką. Można stosowana jako produkt do konserwacji, aby zabezpieczyć powłokę.

Wolimy oferować nasze produkty bezpośrednio konsumentowi. Prosimy mieć na uwadze, że nie przyjmiemy reklamcji za kupno produktów od nieautoryzowanego sprzedawcy lub innych firm.

HydroSilex Recharge jest ważny od 6-8 miesięcy, ale będzie ważny dłużej, jeśli będzie używany rutynowo, jak został opracowany. Aby uzyskać maksymalne wyniki, zastosuj 2-3 warstwy Recharge (odczekaj 5-7 dni pomiędzy każdą aplikacją). Produkt jest tym samym opracowany do warstwowania, więc im częściej jest używany, tym dłuższa trwałość i lepszy efekt.

HydroSilex Recharge nie jest łatwopalny. Można go używać na dowolnej powierzchni z grilli, silników, pieców itp.

Tak. Zalecamy stosowanie Marine na dywanach, siedzeniach samochodowych, skórze itp. Marine ma gęstszą konsystencję i spełni się lepiej na wspomnianych powierzchniach.

HydroSilex Recharge został opracowany w taki sposób, aby mógł być stale używany do konserwacji i mieć możliwość warstwowania. Oznacza to, że produkt może być nakładany dodając dodatkową warstwę do istniejącej warstwy Recharge. Zaleca się odczekanie 5-7 dni pomiędzy nałożeniem każdej warstwy. Można nałożyć kolejne warstwy według potrzeby, upewniając się, że odczekamy 5-7 dni pomiędzy kolejnymi aplikacjami.

Recharge został opracowany do stosowania jako powłoka konserwacyjna dla tradycyjnych powierzchni powlekanych lub jako niezależna ochrona powierzchni. Działa z każdą profesjonalną marką powłok, aby zachować połysk, samooczyszczanie, ochronę przed promieniowaniem UV i gładką powierzchnię. Zapewni również te same funkcje jako niezależna powłoka.

HydroSilex Recharge to powłoka ceramiczna, która nie jest odporna na zadrapania, jak konwencjonalna szklana powłoka.

HydroSilex Recharge zapewnia natychmiastowy efekt hydrofobowy po kontakcie z powierzchnią. Mimo że produkt został opracowany do stosowania na sucho, powierzchnia może mieć styczność z wodą zaraz po aplikacji. HydroSilex Recharge tworzy gładką powierzchnię, która jest niezwykle hydrofobowa, tworząc w ten sposób samooczyszczającą się powłokę, która wymaga mniej konserwacji niż normalna powierzchnia.

HydroSilex Marine ma wyższe stężenie niż Recharge, sprawdzi się idealnie do bardziej porowatej powierzchni, takiej jak żelkot.

Tak, przed zastosowaniem HydroSilex Recharge najlepiej jest najpierw usunąć wosk lub inne zanieczyszczenia. Zalecamy użycie HydroSilex Rewind w celu usunięcia wszelkich wosków, smarów lub zanieczyszczeń.

HydroSilex Marine może być ważny od 6 do 8 miesięcy; ale będzie trwać dużo dłużej, jeśli będzie używany rutynowo, tak jak został opracowany. Najlepiej zacząć od dobrej podstawy 2-3 warstw, czekających 5-7 dni pomiędzy każdą warstwą, aby upewnić się, że wszystkie ubytki na powierzchni są pokryte.

Tak, HydroSilex zapewnia ochronę przed utlenianiem i blaknięciem przez promieniowania UV. Nie przywróci poprzedniego wyglądu, ale pomoże zapobiec dalszemu utlenianiu lub blaknięciu. Zalecamy skorygowanie utleniania lub blaknięcia przed zastosowaniem Recharge lub Marine.

Zastosowanie / Użycie

Zalecamy nałożenie 2 warstw, jeśli jest to pierwsza powłoka (należy poczekać 5-7 dni pomiędzy kolejnymi aplikacjami), jako mocna warstwa bazowa, jeśli powierzchnia nie jest powłoką ceramiczną. Po pierwszej aplikacji można zaaplikować produkt ponownie. Zalecamy jednak ponowne nałożenie warstwy co najmniej co 3-4 miesiące w celu zapewnienia ciągłej ochrony i łatwego czyszczenia. Może się zdarzyć, że konieczne będzie ponowne nałożenie produktu na przednią szybę co 1-2 miesiące z powodu użytku wycieraczek. HydroSilex Recharge został opracowany do warstwowania, im więcej tym lepiej.

Nie, nie jest konieczne użycie Rewind przed każdym zastosowaniem Recharge, ale zalecamy użyć Rewind, aby zapewnić dobre wiązanie kowalencyjne / czyste podłoże przed pierwszym zastosowaniem, aby usunąć poprzedni wosk, smar lub inne zanieczyszczenia. Rewind to także świetny produkt bazowy. Po użyciu Rewind najlepiej jest umyć powierzchnię za pomocą Silica Soap, osuszyć powierzchnię, a następnie spryskać produktem Recharge.

Nalaży użyć 30ml Silica Soap (na wiadro do mycia lub pianownicę) i polać powierzchnię ciepłą wodą. Następnie należy umyć samochód pianką lub ręcznie gąbką i osuszyć powierzchnię czystym ręcznikiem z mikrofibry.

HydroSilex działa świetnie na wszystkich kolorach lakierów, metali i nie tylko!

HydroSilex nie usuwa plam po wodzie/zacieków. Jeśli twoje powierzchnie mają plamy wodne lub niedoskonałości na lakierze, HydroSilex Recharge wzmocni te niedoskonałości i natychmiast je ukaże. Zalecamy usunięcie zacieków i skorygowanie jakichkolwiek niedoskonałości na lakierze przed użyciem produktu.

1) Spryskaj równą mgiełkę na czystą, suchą i chłodną powierzchnię. Czyść jeden niewielki obszar na raz.

2) Natychmiast poleruj czystym ręcznikiem z mikrofibry ruchem kolistym.

3) Aby uzyskać doskonałe wykończenie, zetrzyj nadmiar płynu polerując powierzchnię drugi raz za pomocą innego czystego ręcznika z mikrofibry.

1) Spryskaj równą mgiełkę na czystą, suchą powierzchnię.

2) Użyj wysokiej jakości czystego ręcznika z mikrofibry i poleruj, aby powierzchnia była wolna od jakichkolwiek pozostałości płynu.

1) Użyj 30ml Silica Soap (na wiadro do mycia lub pianownicę) i polej powierzchnię ciepłą wodą.

2) Następnie umyj samochód pianką lub ręcznie gąbką i osusz powierzchnię czystym ręcznikiem z mikrofibry.

1) Spryskaj równą mgiełkę na czystą, suchą i chłodną powierzchnię. Czyść jeden niewielki obszar na raz.

2) Natychmiast poleruj czystym ręcznikiem z mikrofibry ruchem kolistym.

3) Aby uzyskać doskonałe wykończenie, zetrzyj nadmiar płynu polerując powierzchnię drugi raz za pomocą innego czystego ręcznika z mikrofibry.

1) Aplikować na czystą, chłodną, suchą powierzchnię, bez jakichkolwiek pozostałości wosku lub szczeliwa.

2) Czyścić jeden niewielki obszar na raz, ruchem kolistym.

3) Nie pozwól, aby Recharge lub Marine samoschnął.

4) Stosuj Recharge do wszystkich powierzchni pojazdu; lakiery, okna, opony, reflektory itp.

5) Stosuj Marine do wszystkich zewnętrznych powierzchni łodzi; farby, żelkotu, szyby przedniej, winylu, elementów dekoracyjnych itp.

6) Nie pryskaj nadmiernie produktu na powierzchnię, np. 150ml Recharge wystarczy na samochód o standardowym rozmiarze. 1000ml HydroSilex Marine wystarczy na trzykrotne pokrycie powierzchni łodzi o długości 6 - 7.5m.

7) Oczyść wycieraczki z pozostałości poprzednich produktów.

8) Używaj tylko czystych, suchych ręczników z mikrofibry!

9) Nie używaj produktu w bezpośrednim świetle słonecznym, silnym wietrze lub przy ekstremalnym upale. 

10) Przechowywaj produkt w odpowiedniej temperaturze.

11) Zastosuj 2-3 warstwy Recharge (odczekaj 5-7 dni pomiędzy każdą aplikacją), aby uzyskać najlepsze efekty.

Tak, zalecamy przygotowanie powierzchni przed zastosowaniem HydroSilex. W zależności od rodzaju powierzchni, prace przygotowawcze będą różne. Jeśli nakładany jest Recharge na powierzchnię, na której znajdował się wosk lub inne powłoki, najlepiej jest przygotować powierzchnię przy użyciu Rewind & Silica Soap; następnie osuszyć i zaaplikować Recharge. W przypadku innych powierzchni należy upewnić się, że są one oczyszczone z wszelkich brudów, a następnie spryskać na powierzchnię Recharge lub Marine.

Aby usunąć Recharge, należy użyć HydroSilex Rewind.

Zalecamy, aby zaczekać 14 dni jeśli lakier był wygrzewany, lub 30 dni jeśli był pozostawiony do samoczynnego odparowania.

Tak, HydroSilex to produkt przyjazny dla wielu powierzchni, który można stosować na prawie każdy materiał, w tym na okładkach winylowych i foliach ochronnych; dając efekty, które widoczne są na naszych filmach instruktażowych.

Nie, nie należy stosować Recharge na woskowanym lakierze. Recharge został opracowanyny jako zamiennik tradycyjnych wosków i uszczelniaczy. Naszym zaleceniem jest stosowanie Recharge jako jedynego produktu, a nie w połączeniu z woskiem lub uszczelniaczem. Produkty te nie dodają żadnych dodatkowych korzyści i mogą zakłócić funkcję Recharge. W przypadku lakierów samochodowych, jeśli pojazd wymaga użycia glinki lub Rewind, usunięcie najpierw jakichkolwiek zanieczyszczeń pomoże uzyskać efekt równomiernej i gładkiej powierzchni.

Za pomocą Marine, lekko spryskaj produkt na powierzchnię i delikatnie wetrzyj dłonią (w rękawiczce), aby upewnić się, że produkt został starannie wtarty w każdym miejscu.

Nie należy spryskiwać w nadmiarze, zalecamy zaczynać od mniejszej ilości i w razie potrzeby, spryskać więcej. Przed użyciem należy dać powierzchni całkowicie wyschnąć.

Tak, HydroSilex Recharge doskonale nadaje się do stosowania na folię ochronną do lakieru, ponieważ produkty te zwykle nie posiadają ochrony przed promieniowaniem UV. Pomoże to utrzymać powierzchnie w czystości, tworząc gładką barierę, bez gromadzenia się wosku i uszczelniaczy na krawędziach folii.

Tak, HydroSilex jest produktem przyjaznym dla wielu powierzchni, który można stosować na prawie każdej powierzchni, w tym na foliach winylowych; dając korzyści, które widoczne są na naszych filmach intstruktażowych.

Do domowego użytku polecamy HydroSilex Marine do użycia na szafki, urządzenia, kabiny prysznicowe, meble ogrodowe itp., Produkt ten jest bardziej skoncentrowany niż Recharge, dzięki czemu bedzię trwalszy i skuteczniejszy.

Zamówienia / Realizacja

Może być kilka powodów, dla których dana osoba może nie otrzymać e-maila z potwierdzeniem. Na przykład: Czy sprawdziłeś/aś swój folder spamu? Jeśli przy zakupie wprowadzony został niepoprawny adres e-mail, wyślij ponownie poprawny adres e-mail, który zwerifikujemy i wyślemy potwierdzenie ponownie.

Oto link do naszej USA / Canada strony internetowej: hydrosilex.com

Oto link do naszej UK / Ireland strony internetowej: hydrosilex.co.uk

Oto link do naszej France strony internetowej: hydrosilex.fr

Oto link do naszej Italy strony internetowej: hydrosilex.it

Oto link do naszej Australia strony internetowej: hydrosilex.com.au

W przypadku dostawy poza te regiony wyślij nam wiadomość e-mail na adres hello@hydrosilex, a my potwierdzimy koszty wysyłki.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane i wysłane w ciągu 1 do 2 dni roboczych. Numer do śledzenia paczki zostanie wysłany w momencie wysyłki, dostawa trwa 2-3 dni roboczych.

Hurtownia / Dystrybutorzy

HydroSilex Recharge jest dostępny dla wszystkich. Zarówno akredytowany instalator, jak i konsument publiczny mogą zakupić nasze produkty. W przeciwieństwie do niektórych profesjonalnych produktów, które są dostępne tylko dla zatwierdzonych instalatorów, udostępniamy nasz produkt wszystkim. Nie oferujemy jednak wyłączności na nasze produkty.


Seems like you're in . (This is our Poland store)

Would you like to go to our store?